ترمز پله

رامادار
1

رامادار

تماس بگیرید
2 سال قبل
بارمان
1

بارمان

تماس بگیرید
2 سال قبل
آذرپله
1

آذرپله

تماس بگیرید
2 سال قبل
آذین استپ
1

آذین استپ

تماس بگیرید
2 سال قبل

گروه بارمان

تماس بگیرید
2 سال قبل
تک پله
1

تک پله

تماس بگیرید
2 سال قبل

از ترمزپله های مختلفی می توان برای توقف روی پله ها استفاده کرد. از جمله این ترمزها، ترمزهای پلاستیکی و آلومینیومی و نوارهای ضد لغزش می باشد. ترمزهای آلومینیومی نسبت به ترمزهای پلاستیکی از مزیت خاصی برخوردار است.

دوام این ترمز ها بسیار بالا و از شکستدگی جلوی پله ها جلوگیری می کند، چون ممکن است در حین برخورد اشیاء سنگین به لبه پله باعث آسیب به آن شود و با نصب ترمزپله آلومینیومی از آن جلوگیری کرد. ترمزپله های آلومینیومی به دو روش زیر قابل اجرا و بهره برداری است که شامل موارد زیر است:

1.پیچ و رولپلاک

این روش یکی از مطمئن ترین روش ها برای اجرای ترمزپله می باشد. یکی از قابلیت هایی که این روش ایجاد می کند، آن است که می توان به طور سریع از پله ها استفاده کرد و مدت زمان کارهارا به حداقل رساند.

2.چسب پلی اورتان

این روش به گونه ای است که نیاز به سوراخ کردن پله ها نیست. هنگامی که از این روش استفاده می شود باید برای چسبیدن ترمز پله 7 الی 8 ساعت صبر کرد، برای این که چسب های پلی اورتان برای ایجاد چسبندگی نیازمند وقت زیادی هستند و نباید به زودی از آن ها استفاده کرد.

3.ترمزپله سیلیسی

این ترمزپله به صورت نواری در طرح های مختلف وجود دارد و در قسمت جلوی پله قرار می گیرد. این ترمزپله ها در ابعاد و اندازه های مختلف وجود دارند. برای فضاهای شلوغ و پرتردد بسیار مناسب می باشد. دوام این ترمزپله ها نیز بسیار بالا و با هر شرایط محیطی سازگاری دارد.

نصب این ترمزپله ها بسیار راحت و کیفیت بالای آن باعث شده تا بسیاری از کاربران از آن استفاده کنند و برای رمپ های ساختمانی، محیط های کارگاهی و صنعتی بسیار مناسب هستند. محیط هایی مانند دستشویی،حمام و آشپزخانه که دارای محیط های لغزنده هستند نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

4.ترمزپله پلاستیکی

جنس این ترمزپله ها از پی وی سی می باشد که به علت شیارهایی که روی آن وجود دارد باعث میشود تا از سرخوردن روی پله جلوگیری شود. این ترمزپله ها در انواع نوارهای 90 درجه ای با شیب تخت موجود می باشند. از این ترمزپله ها نیز در مکان هایی چون بیمارستان ها، مراکزخرید و پله برقی ها استفاده می شود.این ترمزپله ها نیز از نظر اقتصادی به صرفه هستند.ترمزپله های پلاستیکی مانند ترمزپله های آلومینیومی محافظ کناره های پله نیز می باشند. نصب این پله ها نیز مانند ترمزپله های دیگراسان می باشد.

قیمت ترمزپله

تمامی این ترمزپله هایی که در بالا بررسی شد از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستند و نوع آلیاژهایی که درآن ها به کار رفته باعث شده که وزن آن ها سبک باشد و از نظر اقتصادی بهینه باشد. قیمت ترمزپله بر اساس یکسری متریال های مختلف تعیین می شود. یکی از این متریال ها آن است که چقدر ترمزپله نصبش راحت و به آسانی قابل اجرا باشد. در نوارای مختلف طراحی و ساخته می شوند و ما این افتخار را داریم تا این ترمزپله ها را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان عزیزمان قرار دهیم.

کیفیت ترمزپله

مقاومت این ترمزپله ها بسیار بالا و از آلیاژهای بسیار سبک ساخته شده اند که همین باعث شده است تا به راحتی روی انواع پله ها بشینند و از سر خوردن افراد از پله ها جلوگیری کنند. روی این ترمزپله ها سوراخ هایی تعبیه شده تا با ایجاد اصطکاک لازم از سرخوردن و لیز خوردن افراد به خصوص سالمندان و کودکان جلوگیری شود. این ترمزپله ها به نحوی هستند که پنج سانتیمتر از پله را می پوشانند و یک نبش آلومینیومی رمپ دار روی سطح پله ایجاد می کنند. این ترمزپله ها در رنگ های مختلفی وجود دارند از جمله قرمز، قهوه ای و مشکی که مورد استفاده قرار می گیرند.

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر