ورق

فن آهن
1

فن آهن

تماس بگیرید
2 سال قبل
02166316099
آهن سه
1

آهن سه

تماس بگیرید
2 سال قبل
03135156
آهن یک
1

آهن یک

تماس بگیرید
2 سال قبل
02146016، 02145106000
آهن ملل
1

آهن ملل

تماس بگیرید
2 سال قبل
03137736660
ابریشم
1

ابریشم

تماس بگیرید
2 سال قبل
03137475575، 09133167673
شهر آهن
1

شهر آهن

تماس بگیرید
2 سال قبل
02166130150
آهن آنلاین
1

آهن آنلاین

تماس بگیرید
2 سال قبل
02154712،
مش استیل
1

مش استیل

تماس بگیرید
2 سال قبل
02133523618

نورگیر سنتر

تماس بگیرید
2 سال قبل

بناپوشش سازان

تماس بگیرید
2 سال قبل

جهان پلاست

تماس بگیرید
2 سال قبل

پوشش سقف

تماس بگیرید
2 سال قبل

ورق های ساختمانی به دسته بندی های متعددی تقسیم بندی می شوند که کارکرد هر یک از آن ها در بخش های مختلف ساختمان متفاوت خواهد بود. دو دسته ورق پر کاربرد در این حوزه ورق های پلی کربنات و ورق های pvc می باشد که مصارف متعددی از جمله ساخت نورگیر ها ، ساخت درب و پنجره و … دارند. در این مقاله قصد داریم تا علاوه بر توضیحات مختصری در رابطه با ورق های ساختمانی ، به کاربرد هر یک از دو گروه معرفی شده بالا بپردازیم.

قیمت ورق ساختمانی

ورق های ساختمانی بسته به جنس آن ها ( مانند : ورق آهنی ، ورق پی وی سی ، ورق پلی کربنات و . …) و اندازه و هم چنین تراکم و وزنی که دارند ، قیمت های متفاوتی را دارا می باشند. برای محاسبه سرانگشتی قیمت هر نوع ورق ساختمانی تقریبا یک روش کلی وجود دارد. اگر اندازه ورق را در تراکم آن ضرب کنیم وزن تقریبی آن را به ما خواهد داد (البته در بسیاری از موارد ورق های به صورت وزنی نیز خرید و فروش می شوند.) و سپس بعد از محاسبه وزن ، عدد بدست آمده را در قیمت واحد هر واحد وزنی ورق مربوطه ضرب می کنیم تا قیمت نهایی ورقی که قصد خرید آن را داریم محاسبه شود.

کیفیت ورق ساختمانی

بسته به نوع ورق ساختمانی به کار رفته ، کیفیت ورق ساختمانی می تواند متفاوت باشد و شاخص کلی برای تمامی ورق های ساختمانی نمی توان تعریف کرد. اما یک راه کاری که نه تنها برای ورق های ساختمانی بلکه برای تمامی مصالح ساختمانی می تواند کاربرد داشته باشد ، بررسی دارا بودن استاندارد های بین المللی مصالح مورد نظر است. این مورد را نیز دقیقا مورد توجه قرار دهید که استاندارد مورد نظر دقیقا چیست و چه جزئیاتی دارد ، زیرا شرکت های مختلف با پروموت کردن استاندارد های گاها بی ربط ، دست به فریب مشتریان خود می زنند که با بررسی این مورد می توانید دقیقا از جزئیات استاندارد یاد شده اطلاع پیدا کنید.

برند ورق ساختمانی

یکی از فاکتور های مهم، برند ورقهای ساختمانی است که به کیفیت آن نیز بی ربط نیست. برندهای مختلفی در حوزه های ورق های ساختمانی اعم از آهنی یا پی وی سی یا … فعالیت می کنند که با بررسی همین صفحه می توانید بسیاری از آن ها را مشاهده کنید. شاید از خود بپرسید که دقیقا چه چیزی را بایستی در برند های مورد نظر مورد بررسی قرار دهید. طبیعتا اولین نکته ای که شاید ناخوداگاه به سمت آن سوق پیدا کنید بحث آگاهی از برند یا brand awareness است. شاید هر چه آگاهی شما از برند شرکتی بیشتر باشد و یا حتی بیشتر اسم آن را شنیده باشید ، بیشتر به آن اعتماد کنید.

نکته حائز اهمیت دیگری که در برند ورق های ساختمانی بایستی مورد توجه قرار دهید ، میزان رضایت مشتریانی است که قبلا از خدمات آن ها استفاده کرده اند. اما چگونه می توانید این میزان رضایت را بررسی کنید؟ بسیاری از برند های فعال در حوزه ورق ساختمانی مشتریانی که قبلا با آن ها کار کرده اند را در پایگاه های خود معرفی می کنند و گاها از بسیاری از آن ها توصیه نامه نیز دریافت می نمایند. اگر هم پایگاه های اطلاعاتی شرکتی فاقد اطلاعات مشتریان خود بود می توانید از آن ها درخواست کنید تا بعضی از آن ها را به شما معرفی کنند. شما با یک ارتباط ساده با مشتریان قبلی ، می توانید میزان رضایت ، مدیریت ارتباط با مشتری و … برند مذکور را بررسی نمایید.

نکته آخر

مجموعه سازه چی سعی نموده است که در بخش ورقهای ساختمانی به معرفی برند های برتر و کارکشته در این حوزه بپردازد. شما می توانید با بررسی اطلاعات هر یک از برند های مذکور ، اقدام به انتخاب شرکت مورد نظر خود کنید.

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر