سقف نورگیر

کاژه دیزاین
1

کاژه دیزاین

تماس بگیرید
2 سال قبل
02188492314، 09121509516
پارسیان غرب مهر
1

پارسیان غرب مهر

تماس بگیرید
2 سال قبل
02144016580، 09121714084
سقف پوشان زاگرس
1

سقف پوشان زاگرس

تماس بگیرید
2 سال قبل
09122058938، 02166136709
ساینارد سقف
1

ساینارد سقف

تماس بگیرید
2 سال قبل
09123074579، 02165104843
سایه روشن
1

سایه روشن

تماس بگیرید
2 سال قبل
02177187154، 09121836987
آبشار کابین
1

آبشار کابین

تماس بگیرید
2 سال قبل
02166522589، 09122374705
آفتاب
1

آفتاب

تماس بگیرید
2 سال قبل
02123456789
آلوم سازه
1

آلوم سازه

تماس بگیرید
2 سال قبل
02188015970، 02188015962
آسیانورگیر
1

آسیانورگیر

تماس بگیرید
2 سال قبل
02165318510، 09121572730
تهران نورگیر
1

تهران نورگیر

تماس بگیرید
2 سال قبل
02144231133، 09123248033
آسیا نورگیر
1

آسیا نورگیر

تماس بگیرید
2 سال قبل
02165318510، 09121572730
ویلا آنتیک
1

ویلا آنتیک

تماس بگیرید
2 سال قبل
صفحه 1 از 21 2

سقف نورگیر یکی از محصولات پرکاربرد سقفی می باشد که قیمت خوب ، کیفیت مناسب ، تنوع در طرح و میزان گارانتی که برای سقف نورگیر به شما ارائه می شود از اهمیت بالایی برخوردار است. قدمت استفاده از سقف های نورگیر به اعصار قبلی ما بر می گردد که با پیاده سازی نورگیر های بسیار زیبای رنگی ، سبب زیبایی بنای خود می شدند. نمونه های زیادی از مثال های سقف های نورگیر قدیمی را در بناهای ایرانی و خارجی می توانید مشاهده کنید.

اما کاربرد سقف نورگیر تنها به زیبا سازی بنا محدود نمی شود ، ممانعت از ورود حشرات موذی و گرد و غبار و هم چنین به علت بالا بودن استحکام و عایق حرارتی ، برودتی و الکتریکی بودن سقف نورگیر ، سبب شده است که این محصول از محبوبیت بالایی در اکثر بناهای اجرا شده و در حال اجرا برخوردار باشد. در ادامه توضیحات بیشتری درباره این محصول پر کاربرد به شما ارائه می کنیم.

سقف نورگیر

قیمت سقف نورگیر

یکی از مهم ترین مسائلی که برای بسیاری از مشتریان بسیار حیاتی است ، قیمت سقف نورگیر است. فاکتور های زیادی می تواند در قیمت سقف نورگیر ایفای نقش کنند. از کیفیت گرفته تا زمان اجرای پروژه و . . . . می توانند در قیمت سقف نورگیر تمام شده ایفای نقش کنند.

به شما پیشنهاد می کنیم که در زمان استعلام قیمت سقف نورگیر از شرکت های مختلف ، آپشن ها و مواردی که این شرکت ها به شما ارائه می کنند را نیز به صورت دقیق از آن ها دریافت کنید و بعد از مقایسه با توجه به شرایطی که دارید و چیزی که مد نظر دارید ، انتخاب مناسب خود را انجام دهید.

قیمت سقف نورگیر

کیفیت سقف نورگیر

یکی دیگر از مهم ترین عوامل دخیل در انتخاب شما ، کیفیت سقف نورگیر است. فاکتورهای کیفیت تقریبا بسیاری از فاکتور هایی که در قیمت تمام شده دخیل هستند را شامل می شود. از این رو دانش دقیق درباره عوامل کیفیت از اهمیت بالایی برخوردار است. در ادامه کمی می خواهیم درباره این که کیفیت سقف نورگیر شامل چه چیز هایی می شود با شما صحبت کنیم.

کیفیت یک مفهوم تقریبا گنگ است . یک سری عوامل و فاکتور کیفیت سقف نورگیر وجود دارند که به صورت همگانی تعریف می شوند و در هر جایی شما آن ها را ارائه کنید ، به عنوان شاخص کیفیت سقف نورگیر آن ها را قبول می کنند مانند مقاومت بالای فیزیکی ، بالا بودن عایق رطوبتی و آب بندی کامل و درست.

یک سری از عوامل نیز وجود دارند که برای اشخاص خاصی به عنوان عامل کیفیت محسوب می شوند و برای اشخاص دیگری نه تنها عامل کیفیت نیست بلکه عاملی است که کیفیت را نیز کاهش می دهد. برای مثال داشتن شاسی فلزی آهنی ممکن است برای یک شخصی به عنوان عامل کیفیت محسوب شود زیرا اینگونه تصور می کند که از مقاومت بالایی برخوردار هستند و به قول این افراد باعث می شود کار استخوان دار شود. در مقابل داشتن یک شاسی فلزی برای شخص دیگری ممکن است به عنوان شاخص عدم کیفیت محسوب شود زیرا تصور می کند که داشتن شاسی فلزی سبب سنگین شدن طرح می گردد و این عامل خطر ساز است.

به شما پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه اقدام به خرید نهایی کنید ، شاخص هایی که برای شما از اهمیت بالایی برخوردار هستند را لیست کنید و به صورت شفاف با مجری خود آن ها را در میان بگذارید و حتی می توانید آن ها را در قرارداد خود ذکر کنید. این کار سبب می شود که شما تا حد زیادی آسوده خاطر باشید که سقف نورگیری که دریافت می کنید دقیقا چیزی است که می خواهید و آن را تصور می کردید . این کار سبب می شود تا مجری شما نیز دقیقا بداند که چه کاری باید انجام دهد و نکات مهم مد نظر شما چیست.

خرید سقف نورگیر

شما در هنگام خرید چگونه عمل می کنید؟ بسیاری از کسانی که در جامعه از اطلاعات کافی در زمینه خرید موارد مرتبط با ساختمان مانند خرید سقف نورگیر اطلاعات کافی ندارند ، دست به یک خرید هیجانی می زنند. به شما پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه بخواهید خریدی را انجام دهید حتما چند نکته را رعایت کنید و چند فرآیند را طی نمایید.

خرید سقف نورگیر

اول اینکه حتما از چند نفر که در زمینه های مختلف ساختمانی از اطلاعات بالایی برخوردار هستند مشورت بگیرید. مشورت گرفتن به معنی این نیست که بگذارید آن ها نظرات خود را به شما تحمیل کنند ، بلکه منظور این است که در طی فرآیندی که شما برای خرید طی می کنید ممکن است ابهامات و سوالاتی برای شما پیش بیاید . برای پاسخ گویی به سوالات پیش آمده با آن ها مشورت کنید و از آن ها بخواهید هر تجربه ای نیز در این امر دارند در اختیار شما قرار دهند.

دوم اینکه قبل از خرید حتما وب سایت و پایگاه های اطلاعاتی و شبکه های اجتماعی و احیانا در صورت وجود کاتالوگ های مجری احتمالی خود را به دقت مطالعه کنید. این کار سبب می شود تا اطلاعات بیشتری نسبت به سابقه و توانایی های مجری خود پیدا کنید و همین امر سبب می شود که بتوانید تعامل بهتری با یکدیگر داشته باشید.

نکته سوم دیگر در خرید این است که حتما حتما میزان زمان گارانتی سقف نورگیر و مواردی که شامل گارانتی می شود را از مجری خود به صورت شفاف بپرسید و از او بخواهید که این میزان گارانتی را در قرارداد شما نیز ذکر کند. این کار سبب می شود که خیال شما از بابت کیفیت محصولی که دریافت می کنید نیز راحت باشد.

فروش سقف نورگیر

درباره فروش سقف نورگیر چه می دانید ؟ فروش سقف نورگیر به روش های مختلف انجام می شود. برخی از فروشندگان به صورت تلفنی یا از طریق وب سایت و شبکه های خود اقدام به فروش اینترنتی می کنند و برخی دیگر تنها به صورت حضوری برای حصول اطمینان به فروش می پردازد. اکثر فروشندگان از ترکیب این دو روش برای فروش خود استفاده می کنند.

فروش سقف نورگیر

در پروژه هایی که از مساحت بالایی برخوردار هستند و قیمت تمام شده پروژه بسیار بالاست برخی از فروشندگان به فروش اقساطی این محصول پرکاربرد پرداخته اند. فروش اقساطی سقف نورگیر به روش های مختلفی انجام می شود. برخی از فروشندگان اقدام به اخذ چک کارمندی برای فروش اقساطی می کنند و برخی دیگر نیز از شما ضامن می خواهند. به علاوه برخی از بانک های مرتبط با حوزه ساختمان نیز به پرداخت های وام های بلند مدت برای این حوزه می کنند که با بررسی پایگاه های اطلاعاتی آن ها می توانید اطلاعات کافی را در این زمینه دریافت کنید.

نکته آخر درباره سقف نورگیر

در این مقاله سعی خود را کردیم که راهنمایی خوبی برای سقف نورگیر سازه چی به شما ارائه کنیم تا بتوانید خرید بهتری را برای شما رقم بزنیم. به شما پیشنهاد می کنیم اگر مجری خاصی را انتخاب کردید و خواستید از او خرید کنید ، حتما به دفتر ایشان مراجعه کنید و حضوری با آن ها مذاکره کنید. شما می توانید برای دیگر محصولات مرتبط با حوزه ساختمان به بخش های دیگر سایت نیز مراجعه نمایید. در آخر از این که وقت خود را صرف مطالعه این مقاله نمودید از شما کمال تشکر را داریم.

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر