ویلا پیش ساخته

یووا
1

یووا

تماس بگیرید
1 سال قبل
02165554929، 09127140146
نوین کانکس
1

نوین کانکس

تماس بگیرید
1 سال قبل
02144235720، 02144235680
کانکس راکو
1

کانکس راکو

تماس بگیرید
1 سال قبل
02144583726، 09124798163
سامان سازه صلابت
1

سامان سازه صلابت

تماس بگیرید
1 سال قبل
07136261783، 09176099965
رسیس استاد
1

رسیس استاد

تماس بگیرید
1 سال قبل
02146842797
اشکو سازه گستر
1

اشکو سازه گستر

تماس بگیرید
1 سال قبل
02188219843، 09121099657
آریا بارون توس
1

آریا بارون توس

تماس بگیرید
2 سال قبل
سوله پیشرو صنعت
1

سوله پیشرو صنعت

تماس بگیرید
2 سال قبل
هگمتان چوب
1

هگمتان چوب

تماس بگیرید
2 سال قبل
عقیق سازه اراک
1

عقیق سازه اراک

تماس بگیرید
2 سال قبل
آذین ویلا
1

آذین ویلا

تماس بگیرید
2 سال قبل
خانه سبز
1

خانه سبز

تماس بگیرید
2 سال قبل
صفحه 1 از 21 2

ویلا پیش ساخته یک سازه ساختمانی است که قابلیت این را دارد تا در بسیاری از مکان های دلخواه مشتری نصب و راه اندازی شود و این امکان تحرک و حمل و نقل ویلا پیش ساخته مهم ترین تفاوت آن با ویلای معمولی می باشد. معمولا ویلا پیش ساخته در خارج از زمین طرح ساخته می شود و سپس در محل مورد نظر نصب و راه اندازی می گردد.

روش های ساخت متعددی برای طراحی و ساخت ویلا پیش ساخته وجود دارد . برای مثال در بعضی از ویلاها ساندویچ پنل های آماده که در داخل آن ها از پلی اورتان به منظور عایق بندی صدا و حرارت و در خارج از آن ها ورق های فولادی به منظور استحکام بالا استفاده شده است ، به کار گرفته می شود. هم چنین در بعضی دیگر از ویلاها، از پروفیل های آهنی و ورق های گالوانیزه استفاده می گردد که اصطلاحا به این نوع از ویلاها ، کانکس ویلایی اطلاق می گردد. نوع دیگری از ویلاهای پیش ساخته نیز وجود دارد که از تماما از چوب های خاص به کار گرفته شده اند ، اما به دلیل قیمت بالای این نوع از ویلاها ، معمولا در پروژه های ساختمانی استفاده از آن ها متعارف نیست.

قیمت ویلا پیش ساخته

یکی از عوامل مهم انتخاب مشتری در ویلا پیش ساخته ، قیمت است. قیمت ویلا پیش ساخته به عوامل گوناگونی نظیر مصالح به کار رفته شده ، مدت زمان ساخت ، محل و دسترسی محلی محلی مکان پروژه ، برند استفاده شده در ویلا و امکانات موجود در ویلا و . . . بستگی دارد. لزوما کمترین قیمت ویلا پیش ساخته به معنی بهترین انتخاب نیست. زیرا ممکن است که در پروژه مذکور کیفیت فدای قیمت شده باشد.

برای این که بهترین انتخاب قیمتی را داشته باشید ، به شما پیشنهاد می کنیم که حداقل از 10 مجری فعال در حوزه ویلا پیش ساخته قیمت بگیرید. موقع استعلام قیمت حتما از مجری خود بخواهید تا جزئیات قیمت ارائه شده را برای شما لیست کند و یا شفاها شرح دهد. سپس قیمت ها و جزئیات آن ها را در یک جدول دسته بندی کنید و به مقایسه محصولات مختلف ارائه شده از مجریان مورد نظر بپردازید. این مقایسه به شما کمک شایانی در انتخاب بهترین ویلا پیش ساخته خواهد کرد.

مزایای ویلا پیش ساخته

مزایای ویلا پیش ساخته از جهات مختلفی قابل بررسی است. مهم ترین مزیت هایی که برای ویلا پیش ساخته می توان در نظر گرفت عبارتند از : ساخت سریع ، صرفه جویی در انرژی ، هزینه کمتر ، قابلیت جا به جایی و حمل و نقل ، پرداخت یک جای هزینه ، کیفیت بالای اتصالات و …. می باشد. برای این که بهترین انتخاب ویلا پیش ساخته به لحاظ کیفیتی را داشته باشید ، از مجری خود درخواست گارانتی نمایید. مدت زمان گارانتی و مواردی که شامل گارانتی می شود ، از عوامل مهمی است که بایستی در ضمانت نامه مجری شما برای ویلا پیش ساخته موجود باشد.

معایب ویلا پیش ساخته

گرچه که مزایای استفاده از ویلا پیش ساخته بسیار بیش از معایب آن است اما این محصول نیز مانند تمام محصولات دیگر در حوزه ساختمان معایب و نقصی هایی را نیز داراست . برای مثال محدودیت اندازه در دهانه ، قیمت بالای ورق فولادی گالوانیزه  و استفاده الزامی از نیروی کار متخصص با تجربه حرفه ای می تواند سبب شود که مشتری گاها از استفاده از این نوع ویلاها خودداری نماید.

نکته آخر درباره ویلا پیش ساخته

در این مقاله سعی کردیم که به صورت خلاصه درباره ویلا پیش ساخته اطلاعات مختصری را بیان نماییم. به شما توصیه می کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر و جزئیات دقیق تر درباره محصولات متعدد ویلا پیش ساخته ، با مجریان فعال در این حوزه تماس بگیرید و سوالات و ابهامات خود را بیان نمایید. از این که وقت شریف خود را صرف مطالعه این مقاله نمودید از شما سپاسگزاریم.

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر