جک و لولا

کهربادر
1

کهربادر

تماس بگیرید
1 سال قبل
09125140727، 02155422614
کارن
1

کارن

تماس بگیرید
1 سال قبل
02144015601، 09129150756
مهام سازان یکان
1

مهام سازان یکان

تماس بگیرید
2 سال قبل
45185000
شرکت تخصصی طراحی آکوآرک
2

شرکت تخصصی طراحی آکوآرک

تماس بگیرید
2 سال قبل
09211089434، 02188051093
taradis
1

taradis

تماس بگیرید
2 سال قبل
3jedareh
1

3jedareh

تماس بگیرید
2 سال قبل
الومات
1

الومات

تماس بگیرید
2 سال قبل
پنجره آسا
1

پنجره آسا

تماس بگیرید
2 سال قبل
altoos
1

altoos

تماس بگیرید
2 سال قبل

جک و لولا : از ابزار یراق مهم در کارهای ساختمانی لولا به حساب می آید که برای اتصال درب به بدنه ساخته شده است. عملکرد لولا شبیه به پین می باشد. لولاها به دو دسته لولاهای درب و لولا های کابینت تقسیم بندی می شوند. در دکوراسیون داخلی منازل از آن ها بسیار استفاده می شود. لولا ها از نظر عملکرد و شکل ظاهری در انواع طرح ها ساخته می شوند که چند مورد از آن ها را در زیر بیان می کنیم:

  1. لولا درب تخت، درب قابلمه و پاشنه
  2. لولا گازور شیشه ای
  3. لولا ساده
  4. لولاباد بزنی
  5. لولا دو طرفه
  6. لولا فانتزی

هرکدام از جک و لولا هایی که در بالا بیان کردیم برای عملکرد خاصی طراحی شده اند. عوامل مهمی در تعیین لولا ها موثر می باشند که در زیر به برخی از آن ها می پردازیم:

  1. نوع طراحی سازه. منظور سازه درب یا کابینت می باشد.
  2. وزن سازه در تعیین نوع لولا بسیار مهم می باشد.
  3. ابعاد سازه در انتخاب لولا بسیار مهم می باشد که باید به آن توجه کافی بشود.
  4. لولاها باتوجه به ضخامتی که دارند در انواع مختلفی طراحی و ساخته می شوند.

برای بازکردن درب های اصلی ساختمان از انواع لولاها استفاده می کنند. از موارد مهم در تعیین لولا، انتخاب درست درب می باشد که باید به آن توجه کافی بشود. طول عمر درب ساختمان با جنس لولا رابطه مستقیم دارد. دلیل آن است که اگر لولای انتخابی مناسب نباشد و با گذشت زمان دچار فرسایش شود، درب نیز در معرض نابودی قرار می گیرد. برای همین باید برای هر دربی متناسب با جنسی که دارد، لولای مناسب قرار داده شود.

جک

اساس کارجک به این نحوه است که عامل به وجود آورنده نیرو در راستای عمودی به سیال داخل محفظه استوانه است. برای مثال در جک های هیدرولیکی نیرو به روغن داخل مخزن استوانه وارد می شود. در این جک ها از روغن های تراکم ناپذیر استفاده می شود و باعث ایجاد فشار در استوانه های بزرگتر می شوند. جک ها دارای دسته اهرمی هستند که می توان با استفاده از این دسته، نیروی فشاری زیادی را وارد کرد. جک ها از انواع آلیاژها تهیه می شوند و مقاومت بسیار بالایی در برابر انواع بارگذاری ها دارند. همچنین از آن ها می توان برای بلندکردن وسایل سنگین استفاده کرد. جک ها باید به نحوی طراحی شوند که تحمل وزن بالایی را داشته باشند.

قیمت لولا و جک

این ابزارها در ابعاد مختلفی طراحی می شوند و همین باعث شده که در قیمت های مختلفی وارد بازار کار شوند. هر کدام از این ابزارها با توجه به نوع عملکردشان، برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرند، بنابراین اگر سختی کار زیاد باشد، باید از انواع خاصی از آن ها که متناسب با آن کار هستند، استفاده کرد. جک ولولا دارای ضمانت نامه نیز می باشند و دارای کارت گارانتی از سوی شرکت سازنده هستند. مدت گارانتی این محصول دو سال می باشد و در این مدت باید از سوی شرکت سازنده خدماتی به مشتریان عزیز ارائه شود.

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر