سیستم های گرمایشی

تاسیسات.آی آر
1

تاسیسات.آی آر

تماس بگیرید
1 سال قبل
02177600630 ، 02177685143
صفاکالا
1

صفاکالا

تماس بگیرید
1 سال قبل
02128426971
گرمگاه
1

گرمگاه

تماس بگیرید
1 سال قبل
02188340293، 02188325433
گروه فنی و مهندسی تاسیسات گستر
1

گروه فنی و مهندسی تاسیسات گستر

تماس بگیرید
2 سال قبل
تام صنعت
1

تام صنعت

تماس بگیرید
2 سال قبل
تهویه سام
1

تهویه سام

تماس بگیرید
2 سال قبل
دنا برودت
1

دنا برودت

تماس بگیرید
2 سال قبل
تهویه مهاجر
1

تهویه مهاجر

تماس بگیرید
2 سال قبل
تهویه نوین
1

تهویه نوین

تماس بگیرید
2 سال قبل
صاف آب آذر
1

صاف آب آذر

تماس بگیرید
2 سال قبل
ایران بوتان
1

ایران بوتان

تماس بگیرید
2 سال قبل
دما تجهیز
1

دما تجهیز

تماس بگیرید
2 سال قبل
صفحه 1 از 21 2

سیستم های گرمایشی ، از موارد بلامنازعی است که وجود آن در هر ساختمانی با هر نوع کاربری الزامی است و وجوب آن در فصل های پاییز و زمستان بیش از پیش نمایان می شود. برای گرمایش در ساختمان بهتر است از سیستم حرارت مرکزی استفاده کنیم. برای تامین حرارت در فصل های سرد سال در ساختمان ها بهترین گزینه می باشد. هنگامی یک ساختمان بزرگ باشد استفاده از وسایلی همچون بخاری نمی تواند حرارت کل ساختمان را تامین کند و فقط بخش کوچکی از ساختمان از حرارت تامین می شود. استفده از سیستم حرارت مرکزی بهترین گزینه به جای استفاده از بخاری ها می باشد و حرارت را در کل ساختمان به طور پیوسته پخش می کند. حرات در سیستم مرکزی به این صورت است که یک سیال با عبور از وسایل پخش کننده حرارت در محیط ایجاد می شود. این وسایل عبارت اند از رادیاتور و غیره که یکی از روش های متداول به حساب می آید. سیستم های حرارت مرکزی از مزایایی برخوردارند که یکی از آن ها آن است که در این سیستمم دیگر نیازی به خروج دود از دودکش نیست و دیگر دودکش ها در سقف لازم به قرار دادن نیستند. مورد بعدی آن است که می توان به انشعاب گاز دسترسی پیدا کرد و با استفاده از یکسری استانداردهای لازم گرمای مطبوع برای کل ساختمان را ایجاد کرد. از نظر اقتصادی نسبت به بخاری برقی ها مقرون به صرفه تر هستند و از بسیاری صدمات که می توانند به کاربران وارد شود، مبرا هستند.

قیمت سیستم های گرمایشی

برای سیستم های گرمایش از کف می توان مزایایی اعلام کرد که دیگر کاربران به قیمت آن توجه نکنند. یکی از این مزایا آن است که استفاده از این سیستم در هدررفت انرژی جلوگیری می کند و باعث آسایش و رفاه تمامی ساکنین ساختمان می باشد. در قدیم بیشتر در کشورهای اروپایی و امریکایی گرمایش از کف اجرا می شد.

این سیستم به نحوی است که حرارت را به طور یکنواخت در کل فضا پخش می کند و به گونه است که از پوسیدگی لوله های آب نیز جلوگیری می شود که همین کمک زیادی به اقتصاد می کند. یک مزیت دیگر آن است که باعث سبکی هرچه بیشتر ساختمان می شود و با این کار سازندگان می توانند ارتفاع اتاق های ساختمان را بلند تعبیه کنند

. استفاده از سیستم گرمایش از کف این امکان را برای کاربران ایجاد می کند تا در طراحی دکوراسیون داخلی آزادی عمل داشته باشند و بر اساس سلیقه شخصی اقدام به هرکاری کنند. در خشک شدن زمین های مرطوب نیز بسیار موفق می باشد که مزیت مهم دیگری برای گرمایش از کف ساختمان است.

کیفیت سیستم های گرمایشی

رادیاتور های دیواری با قابلیت کنترل و پخش رمای یکنواخت در اتاق که به وسیله سیستم های قرنیزی در اتاق تعبیه شده اند،فعال می باشند.  این سیستم ها با استفاده از انرژی های تجدیدپذیر مانند انرژی خورشیدی کار می کنند و برای پمپ های حرارتی لازم است از رادیاتورهای بزرگ استفاده شود و سیستم های قرنیزی طوری طراحی شده اند که می توانند در هر نقطه از ساختمان با بهترین راندمان کار کنند و ظرفیت گرمایی خوبی از نظر یکسری متد گرمایی دارند. بیشتر از رادیاتورهای قرنیزی به جای شوفاژ استفاده می کنند که بسیار خوب در تبادل حرارت عمل می کنند. رادیاتورهای قرنیزی از نظر قیمت هم به صرفه هستند و مزیت های قابل توجه ای در مقایسه با انواع شوفاژها دارند. ابعاد و اندازه های آن ها باهم متفاوت می باشد و در اندازه های گوناگون با توجه به کاربرد و نوع مصرف کاربران مورد استفاده قرار می گیرند. سیستم های گرمایشی با ایجاد بازده بالای خوب در روند ایجاد حرارت در مقایسه با شوفاژ و رادیاتورها بسیار خوب عمل می کنند. سیستم های گرمایش از کف معایبی هم به دنبال دارد یکی از این معایب آن است که در هنگام خاموش و روشن شدن به این سیستم فشار میاید که باید تا حد لازم احتیاط لازم را به جا آورد.

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر