قیمت درب ضد صدا

درب ضد سرقت 10 فوریه 2021 10 فوریه 2021


 

قیمت درب ضد صدا با توجه به مدل های گوناگونی که در بازار وجود دارد بسیار متفاوت بوده و تحت تاثیر فاکتورهای بسیاری می باشد. درب ضد صدا که به آن درب آکوستیک هم گفته می شود گونه ای از درب است که قادر است تا حد قابل توجهی مانع انتقال سر و صدا از بیرون به فضای داخل منزل شود. در حال حاضر با افزایش شهر نشینی و تردد خودروهای درون شهری آلودگی صوتی زیادی تولید می شود که برای عده ای از افراد عاملی در جهت مختل کننده ی آرامش و اعصاب محسوب می شود. در این هنگام یک درب ضد سرقت سازه چی می تواند بسیار کمک کننده بوده و در کاهش سر و صدا بسیار موثر و مفید عمل نماید. در واقع امروزه فراهم نمودن محیطی آرام و به دور از سر و صدای شهری یکی از دغدغه های مهم افراد در جامعه به شمار می آید که به کمک درب ضد سرقت این امر محقق می شود. در ادامه قصد داریم در خصوص این مدل از درب ها که نقسی بسیار موثر در ایجاد آرامش انسان دارند صحبت نماییم:

 

عایق صوتی درب ضد صدا چگونه انجام می شود

یکی از روش های عایق صوتی درب، استفاده از درب چرم ضد صدا می باشد. در این دربها، سوراخ و یا حفره ای که صدا از آن عبور کند وجود ندارد. در این روش با لمسه کاری و لمسه دوزی بر روی درب، علاوه بر جلوگیری از انتقال صدا، می توان در مصرف انرژی نیز صرفه جویی کرد. برای ضد صدا کردن درب، از چرم درجه یک برای روکش درب، از مرغوب ترین عایق ها برای ایزوله کردن آن و از انواع مختلف گل میخ ها برای لمسه درب ضد سرقت استفاده می شود. رنگ و طرح این درب ها، براساس سلیقه مشتری و سلایق آن ها انتخاب می شود که علاوه بر بستن راه های نفوذ صدا از طریق درب، بر زیبایی فضا نیز اثر می گذارد.

نکته ی قابل توجه آنکه جنس چوب درب یکی از موثر ترین عوامل در صداگیر بودن یا نبودن آن محسوب می شود. خیلی از درب ها به دلیل تو خالی بودن و تراکم نامناسب نمی توانند از نفوذ صدا به منزل و یا محل کار جلوگیری نمایند. چوب های سنگین تر با جرم بیشتر عایق بهتری برای صدا می باشند و در عوض درب ضد سرقت توخالی و پوک نتیجه ای عکس خواهند داشت.

 

موارد استفاده از درب های امنیتی

 

  1. عایق صوتی در محیط های شلوغ مانند آپارتمان و مجتمع
  2. سالن های برگزاری جلسات و کنفرانس در شرکت ها
  3. به عنوان عایق صوتی در سالن های سینما
  4. اتاق های کارگاه ها
  5. اتاق های مدیریتی
  6. درب شرکت ها و دفاتر کار
  7. عایق صوتی در استودیو ها و اتاق های صدا
  8. درب توالت و سرویس بهداشتی

 

قیمت درب ضد صدا در بازار

مدل های گوناگونی از درب های ضد صدا در بازار وجود دارند و به همین علت هنگامی که برای خرید به بازار و یا فروشگاه های اینترنتی سر می زنید با قیمت های گوناگونی مواجه می شوید. گوناگونی قیمت ها به دلیل عوامل مختلفی است که بر روی بحث قیمت تاثیرگذار هستند. یکی از این عوامل چوب مورد استفاده در حین ساخت درب می باشد. به عبارتی هرچقدر چوب مورد استفاده از کیفیت و مزایای بیشتری برخوردار باشد درب ضد سرقت گران قیمت تر می شود. فاکتور و عامل دیگری که  روی قیمت درب ضد صدا یا همان آکوستیک تاثیر گذار می باشد، اندازه درب می باشد. این درب ها در سایزها و اندازه های مشخص و از قبل تعریف شده ای هستند با این حال اگر قصد دارید دربی با اندازه ی دیگری برای خود سفارش دهید باید بدانید که ممکن است بر روی قیمتش تاثیر بگذارد.

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر