چسب پشم سنگ

پشم سنگ 11 فوریه 2020 11 فوریه 2020


چسب پشم سنگ : برای نصب انواع عایق پشم سنگ از یک نوع چسب مخصوص، که چسب پشم سنگ نام دارد بهره برده می شود. انواع کمپانی ها این نوع محصول را تولید می کنند که بهتر است از مارک های با کیفیت تهیه نمایید. عملکرد این محصول در نصب عایق های پشم سنگ  بسیار عالی می باشد و متناسب با این کار تهیه شده است.

ویژگی های چسب پشم سنگ

از چسب پشم سنگ در نصب انواع پشم سنگ پانلی (تخته ای)، پشم سنگ لوله ای  و.. می توان استفاده کرد. یکی از ویژگی های مهم این محصول این می باشد که پس از استفاده، به سرعت حالت چسبندگی بالای خود را نمایان می سازد. همچنین قدرت چسبندگی آن کاملا مناسب می باشد. چون ممکن است قدرت بسیار زیاد یا کم در حین نصب و پس از آن مرارت هایی را ایجاد نماید. یکی دیگر از ویژگی های مهم و اساسی دیگر چسب پشم سنگ این می باشد که مقاوم به عوامل خارجی مانند رطوبت و حرارت می باشد. در واقع با توجه به مصارف گوناگون پشم سنگ، که میزان حرارت بسیار بالایی را شامل می شود، لذا این محصول نیز حتما باید این قابلیت را داشته باشد، تا در برابر حرارت بالا و همچنین رطوبت، بافت های خود را همچنان حفظ کرده و از بین نرود. همچنین استفاده از این محصول بسیار سهل و آسان می باشد. و همین طور لازم است ذکر کنم این محصول را در مواقع غیر ضروری به صورت در بسته و دور از دسترس نگاه دارید.

چگونگی استفاده 

قبل از هر چیز محلی را که قراراست عایق کاری شود باید کاملا پاک و تمیز کرد. هر گونه گرد و غبار و آلودگی های دیگر را از سطح مورد باید رفت. معمولا باید سعی گردد میزان رطوبت هوا کم باشد چرا که باعث دیر گرفتن چسب می شود. همچنین دمای محیط را بهتر است تا حدودی گرم نگاه داریم. مکان هایی را که باید چسب بخورد، باید انتخاب کرده و چسب زد و سپس چند دقیقه ای آن را با دست نگه داشت تا خوب محکم شود. چسب را می شود به وسیله ی اسپری کردن یا قلم موی نقاشیو همچنین دستگاه پمپاژ استعمال نمود. نحوه ی استفاده ی چسب برای انواع عایق پشم سنگ تقریبا یکی است اما تفاوت هایی نیز دارد. برای نصب عایق ها با چسب پشم سنگ حتما باید از متخصصان این فن کمک گرفت.

نکته آخر

اگر در حین خواندن این مقاله برای شما سوالی پیش آمدو یا ابهامی دارید می توانید به بخش پشم سنگ سازه چی مراجعه کنید و مجریان برتر پشم سنگ کشور را بررسی نمایید. شما هم چنین می توانید عضو خبرنامه سازه چی شوید تا از آخرین اطلاعات و اخبار صنعت ساختمان نیز بهره منده گردید و از صنایع برتر کشور آگاهی یابید. در اخر نیز از این که وقت شریف خود را صرف مطالعه این مقاله نمودید از شما کمال تشکر را داریم و امیدواریم که این محتوا به اندازه کفایت برای شما سودمند بوده باشد. ما را با نظرات و پیشنهادات خود ارتقا دهید!

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر