قیمت درب ضد سرقت

درب ضد سرقت 9 تیر 1399 9 تیر 1399


پیش از این که به موضوع این نوشتار که، قیمت گذاری درب ضد سرقت می باشد بپیردازیم، لازم می دانم توضیح مختصری دربارهی آن بدهم.همان طور که از نام آن بر می آید، درب ضد سرقت، بر خلاف در ب های معمولی دارای ویژگی ها و مکانیزم های ویژه ای می باشد، که احتمال مورد سرقت قرار گرفتن ساخنمان ها و اموال را به طور چشم گیری کاهش داده و آن را به نزدیک صفر می رساند. این نوع درب معمولا از کشورهایی مثل ترکیه و چین وارد کشور می شود، لیکن متخصصان ایرانی نیز در سال های اخیر توانسته اند، درب ضد سرقت را با استانداردهای بین المللی تولید نمایند. همچنین بنا بر مصارف و نیازهای مختلف در شکل ها و انواع گوناگونی از جمله، درب ضد سرقت آپارتمان، درب ضد سرقت لابی، درب ضد سرقت ویلا، درب ضد سرقت کارخانه و ادارات و… موجود می باشد. همچنین یکی از ویژگی های مهم این درب ها عایق صوتی و حرارتی بودن آن می باشد.

 

 

قیمت درب ضد سرقت

 

شاخص های قیمت گذاری :

معمولا درب هایی که از چین وارد می شوند، مانند سایر محصولات چینی، دارای درجه بندی کیفیتی می باشند و محصولات درجه اول آن دارای قیمت بیش تری می باشد. در کل بسته به این که درب ضد سرقت وارداتی یا داخلی باشد در قیمت آن تاثیر دارد. یکی دیگر از شاخص های قیمت گذاری، نوع رویه و روکوب به کار رفته در آن می باشد. معمولا درب های ضد سرقت دارای چارچوب محکم و با ضخامتی می باشند لیکن کیفیت و ضخامت این چارچوب ها در قیمت گذاری آن ها تاثیر دارد. معمولا داخل درب های ضد سرقت برای این که در مقابل دیلم و اهرم کردن و فشارها مقاوم باشد نوعی ورقه ی فولادی سرتاسری کار گذاشته می شود. متاسفانه برخی در برخی درب ها از این نوع ورقه استفاده نمی شود که قدرت ضد سرقت بودن آن را کاهش می دهد. این نوع درب ها معمولا قیمت کم تری نیز دارند. همچنین نوع و تعداد لولا ها و کیفیت یراق آلات به کار رفته در درب، از جمله دستگیره ها، درکوب ها، چشمی ها و.. یکی دیگر از شاخص های قیمت این نوع دربها می باشد. درب های ضد سرقت معمولا بسته به نیاز و مصرف در ابعاد و اندازه های گوناگون تولید می گردند. مثلا درب ضد سرقت لابی نسبت به درب ضد سرقت آپارتمان بزرگ تر است. که مسلما این در قیمت گذاری تاثیر می گذارد.

چند نکته:

می خواهم خدمتتان عرض کنم که اندک شرکت هایی درب های معمولی را با عنوان درب ضد سرقت و با عنوان هایی همچون ترک اصل عرضه می کنند. یکی از مهم ترین ارکان در هنگام خرید درب ضد سرقت اطلاع یافتن از اصالت و کیفیت آن می باشد ولو اینکه قیمت آن نسبت به محصولات متفرقه بیش تر باشد.

بدون برچسب

13 بازدید کل ، 1 امروز

  

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر