قیمت درب ضد سرقت لوکس

درب ضد سرقت 7 مرداد 1399 7 مرداد 1399


قیمت درب ضد سرقت لوکس بسیار بالا نبوده و این به آن دلیل است که این درب ها به صورت انبوه تولید می شوند. سازه چی مرجع قادر است به شما عزیزان در زمینه خرید بهترین درب های ضد سرقت لوکس کمک کند. از درب ضد سرقت لوکس برای مصارف تزئینی استفاده می کنند. در هنگام پولش زدن از انواع طرح های زینتی برای قسمت بیرونی آن ها استفاده می کنند که در دکوراسیون داخلی بسیار موثر است. قیمت درب ضد سرقت لوکس بر اساس فاکتورهای مختلفی قابل تعیین است. یکی از این موارد می تواند نوع متریال استفاده شده برای راه اندازی درب ضد سرقت باشد. معمولا روکش این درب ها از چوب های مقاوم و یا فلزاتی چون آهن ساخته می شود. همانطور که از اسمشان پیداست باید دارای ویژگی هایی باشد تا امنیت کافی برای ساختمان های تجاری و مسکونی را به خوبی مهیا کند. امنیت بالای این درب ها باعث جذب کاربران زیادی به آن ها شده است. ابعاد درب ضد سرقت می تواند در قیمت دهی به آن ها نیز از موارد دیگر محسوب گردد. قبل از راه اندازی درب باید حتما از محل اجرای پروژه بازرسی شود تا ابعاد آن به دست کارشناسان فنی برسد.

قیمت درب ضد سرقت لوکس
زبیا و مقاوم

 

این درب ها علاوه بر امنیتی که برای ساختمان ها ایجاد می کنند، از ظاهر شکیلی برخوردار بوده و باعث شده ات تا بیشتر کاربران امروزه از آن ها بیشتر استفاده کنند. برای همین قیمت درب ضد سرقت لوکس نمی تواند بالا باشد. علاوه بر ظاهر زیبا این درب ها در برابر شرایط مختلف از خود مقاومت خوبی نشان می دهند. شاخصه اصلی این درب ها نیز همین مسئله مقاومت آن ها بوده که در نزذ کاربران بسیار حیاتی می باشد.  سازه چی قادر است تا به شما عزیزان بهترین مراجع تولیدی این درب ها را معرفی کرده و در انتخاب بهترین درب ضد سرقت لوکس شما را راهنمایی کند. برای روکش این دربها از دو نوع چوب مقاوم استفاده می کنند. این چوب ها علاوه بر ظاهر زیبا دارای ماندگاری بالایی در شرایط مختلف هستند. چوب هایی که بیشتر استفاده می شوند، ماهون و راش بوده که هم برای زینت دهی و هم برای بحث مقاومت درب از آن ها استفاده می گردد. همچنین می توان علاوه بر چوب های راش و ماهون از بامبو نیز استفاده نمود این چوب ها نیز دارای مقاومت خوبی در شرایط مختلف هستند. می توان در قسمت درونی جدارهای این درب ها از عایق های حرارتی مختلف استفاده کرد که در برابر نفوذ سرما و گرما موثر عمل می کنند.

قیمت درب ضد سرقت لوکس در چه حدودی است؟

 

همانطور که گفتیم عوامل مختلفی در تعیین قیمت درب ضد سرقت لوکس موثر هستند. از این درب ها چون برای خانه های لوکس و کلا مکان هایی که بحث زیبایی مهم باشد، قیمت بیشتری نسبت به درب های ساده ضد سرقت دارند. سازندگان می توانند بر اساس نوع سلیقه مشتریان از انواع طرح های زیبا برای روکش این درب ها بهره ببرند. این درب ها دارای دسته های مقاوم جهت باز و بسته کردن می باشند. مشتریان می توانند از طرح های زینتی برای این دسته های کشویی نیز استفاده کنند. در راه اندازی اسکلت فلزی این درب ها از فلزات مقاوم با شکل پذیری بالا استفاده می شود. سطح بیرونی این درب ها به گونه ای ساخته می شوند که با برخورد رطوبت دچار زنگ زدگی نشده و رنگ خود را به خوبی حفظ می کند. همچنین از قفل های دیجیتالی با فناوری بالا در این درب ها استفاده می کنند. مفتخریم تا به شما عزیزان در این زمینه خدمت رسانی کنیم.

بدون برچسب

8 بازدید کل ، 1 امروز

  

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر