قیمت درب ضد سرقت آهنی

درب ضد سرقت 11 فوریه 2021 11 فوریه 2021


 

قیمت درب ضد سرقت آهنی در طول تاریخ همواره افراد در پی روش هایی برای ایجاد امنیت و آرامش بوده اند. تولید درب های ضد سرقت یکی از آن اقداماتی می باشد که در ایجاد امنیت نقش بسیار موثری داشته است. درب های ضد سرقت به علت نوع ساختاری که دارا می باشند نسبت به درب های معمولی مقاوم تر بوده و امنیت بیشتری را می توانند تامین نمایند. درب های ضد سرقت از هر جنسی که باشند از نظر ساختار کلی، قفل ها و لولا با درب های معمولی کاملا متفاوت می باشند. قفل هایی که در درب های ضد سرقت تعبیه می نمایند  بسیار تقویت شده اند و به گونه ای می باشند که تقریبا در صورت قفل شدن با هیچ روشی قابل باز شدن نیستند و این موضوع نقطه قوت بسیار حائز اهمیتی محسوب می شود. درب های ضد سرقت در انواع و اقسام گوناگونی ساخته می شوند. این درب ها از لحاظ جنس به دو مدل چوبی و فلزی تقسیم می شوند. در ادامه قصد داریم در خصوص درب های ضد سرقت فلزی بیشتر صحبت نماییم:

 

درب ضد سرقت فلزی

درب های ضد سرقت فلزی همانگونه که از نامشان مشخص است دارای ساختار فلزی هستند. این درب ها فلزی بسیار مقاوم و ایمن هستند و نقش مهمی در تامین امنیت دارا هستند. درب های ضد سرقت فلزی به نسبت درب های چوبی از مقاومت بیشتری برخوردار هستند و برای امنیت ساختمان ها و اماکن تجاری و صنعتی گزینه ی مناسب تری محسوب می شوند. امروزه با استفاده از فرفورژه، طراحی          درب های ضد سرقت فلزی را انجام می دهند و ظاهر زیباتری به آنها می دهند. برای رنگ آمیزی اینگونه درب ها نیز بیشتر از رنگ های پودری الکترواستاتیکی استفاده می نمایند. یکی دیگر از ویژگی‌هایی که سبب محبوبیت بیشتر درب های ضد سرقت فلزی در مقایسه با سایر انواع درب ها شده است، امکان استفاده از چندین قفل در بخش های مختلف آن می باشد که این امر در درب های چوبی به هیچ عنوان امکانپذیر نمی باشد. نکته قابل توجه دیگر در خصوص درب های فلزی این است که این درب ها علاوه بر توانایی عایق شدن در برابر صوت، حرارت و سرما، در برابر تغییرات گوناگون دما نیزتحمل و مقاومت خوبی دارند و دچار تغییرات ظاهری نمی شوند.

به طور کلی درب های ضد سرقت فلزی در ایران در تعداد بسیار محدودی تولید می شوند و درب های ضد سرقت فلزی که در بازار ایران وجود دارند اغلب به درب ضد سرقت چینی معروف بوده و شناخته می شوند. این درب ها معمولاً از آهن و فولاد ساخته می شوند که از یک لایه محافظ برای جلوگیری از زنگ زدگی و محافظت بر روی آن ها استفاده می شود. یکی از پرفروش ترین درب های ضد سرقت فلزی درب  آهنی می باشد که در ادامه به بررسی قیمت آن می پردازیم:

 

قیمت درب ضد سرقت آهنی ، سازه چی

به طور کلی قیمت درب ضدسرقت آهنی تحت تاثیر میزان کاری است که بر روی این درب ها انجام شده است. برخی از درب ضد سرقت آهنی دارای طرح های برجسته ای هستند که این طرح ها بر روی جنبه ی زیبایی درب تاثیرات مثبت بسیاری گذاشته است و به همین علت درب های دارای طرح به نسبت درب های معمولی ساده از قیمت بالاتری برخوردار هستند. علاوه بر این، قیمت درب ضدسرقت  آهنی به جنس روکش چوبی که در ساخت آنها استفاده می شود نیز بستگی دارد. به این صورت که درهایی که روکش آنها از جنس چوب راش است، نسبت به درب هایی که روکش چوب گردو دارند، ارزان تر هستند. جنس یراق آلات استفاده شده (استیل یا برنج) برای در ضدسرقت فلزی نیز در قیمت این درها تأثیر دارد.

بدون برچسب

7 بازدید کل ، 1 امروز

  

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر