درب های ضد سرقت جدید

درب ضد سرقت 18 فوریه 2021 19 فوریه 2021


خصوصیات درب های ضد سرقت مدرن

درب های ضد سرقت جدید با خصوصیات و ویژگی های منصحر به فردی که دارند به خوبی می توانند امنیت و زیبایی را در محل ایجاد کنند. البته به این موضوع نیز دقت داشته باشید که به هنگام خرید به چه شرکتی مراجعه می کنید. امروزه شرکت های زیادی در رابطه با تولید درب ضد سرقت وارد بازار شده اند و محصولات متفاوتی نیز تولید می کنند اما همه آنها از کیفیت لازم برخوردار نیست. مهم ترین وظیفه ای که این درب ها دارند ایجاد امنیت در محیط است و به همین دلیل کیفیت درب تولید شده مهم ترین فاکتوری است که در هنگام خرید باید به آن توجه کرد.

طراحان و تولید کنندگان درب ضد سرقت، همواره باید سعی کنند استانداردهای روز دنیا را در تولید این درب ها رعایت کنند تا محصولی را در اختیار مشتری قرار دهند که بتواند تمام انتظارات او را از خرید درب فراهم کند. درب های ضد سرقت جدید با داشتن طرح ها و رنگ های متفاوت و همچنین مجهز شدن به بهترین یراق آلات، با درب هایی که در گذشته تولید می شدند تفاوت های بسیاری کرده اند. اگر تصور می کنیدکه درب فعلی منزل یا محل کارتان قدیمی شده است و دوست دارید آن را تعویض کنید این بهترین گزینه برای انتخاب هستند؛ زیرا هم ظاهر و جلوه زیبایی داشته و هم با داشتن کیفیت و دوام بالا تا مدت ها از تعویض درب بی نیاز خواهید بود.

درب های ضد سرقت جدید چه ویژگی هایی دارند

  • استفاده از تکنولوژی روز دنیا و خلق محصولی که حتی سارقان حرفه ای هم نتوانند آن را باز کند از جمله ویژگی ها و خصوصیاتی است که درب های ضد سرقت جدید به آنها مجهز شده اند. قفل هایی که در این نوع درب ها نصب می شوند به سارقین اجازه نمی دهند تا به راحتی آنها را باز کنند و امنیت افرادی که داخل منزل قرار دارند را با مخاطره رو به رو کنند.
  • ممکن است عده ای تصور کنند که درب های ضد سرقت جدید را نمی توان در جاهایی که میزان رطوبت بالاست مورد استفاده قرار داد. این تصور کاملا اشتباه است و امروزه روکش هایی به بازار آمده است که مانع از تاثیر رطوبت بر درب ها شده و بدین طریق باعث افزایش عمر و دوامشان خواهد شد.
  • درب های ضد سرقت مدرن به کلید های کارگری مجهز شده اند. این کلیدها زمانی تا زمانی که کارگران در حال نصب درب ضد سرقت در جایگاه خود هستند کارایی دارند و بعد از اتمام مرحله نصب نمی توان با این کلیدها درب را باز و یا بسته کرد.
  • برای آنکه امنیت موجود در محیط به وسیله این درب ها به خوبی تامین شود این درب ها به قفل های اصلی و شب بند مجهز شده اند. چنانچه می خواهید محیطی بسیار ایمن برای اعضای خانواده خود ایجاد کنید این دو قفل را بر روی درب نصب کنید.

درب ضد سرقت هوشمند

یکی از انواع درب های ضد سرقت جدید موجود در بازار، درب ضد سرقت هوشمند است. این درب با داشتن خصوصیات و ویژگی های منحصر به فردی که دارد می تواند محیطی امن را برایتان فراهم کند. از جمله این خصوصیات می توان به استفاده از فولاد ضد زنگ برای تولید این درب اشاره کرد. مجهز بودن به سیستم کنترل از راه دور، به کارگیری عملکردهای ضد سرقت، سازگاری با محیط زیست، از دیگر ویژگی های این درب است. البته قیمت این درب ها بالاست و در جاهایی مانند بانک ها استفاده از درب ضد سرقت هوشمند رواج زیادی دارد.

 

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر