درب ضد سرقت عرض 90

درب ضد سرقت 7 فوریه 2021 7 فوریه 2021


انواع درب ضد سرقت عرض 90

درب ضد سرقت عرض 90 ، یکی از درب های ضد سرقت موجود در بازار است که برای چهارچوب هایی با این عرض مورد استفاده قرار می گیرد. درب های ضد سرقت یکی از مهم ترین لوازمی هستند که برای ایجاد امنیت در یک بنا قرار داده می شوند. اما باید توجه کرد که هر نوع درب ضد سرقتی نمی تواند برای ساختمان شما بهترین باشد و شما به هنگام انتخاب باید با کارشناسانی که در این حیطه فعالیت می کنند مشورت کنید. این افراد می توانند اطلاعات خوبی را در مورد درب های ضد سرقت با کیفیت موجود در بازار در اختیار شما قرار دهند.

ابعاد مختلفی از درب های ضد سرقت در دسترس شما قرار دارد که یکی از انواع آن، درب ضد سرقت عرض 90 است. معمولا کسانی که قصد دارند برای محل زندگی یا محل کار خود یک درب ضد سرقت تعبیه کنند، باید اندازه های دقیق در از محل مورد نظر در اختیار داشته باشند تا در نهایت درب خریداری شده به خوبی بتواند در چهارچوب قرار داده شود. بهتر است اگر خود شما در این زمینه هیچ تخصصی ندارید، از کارشناسان شرکتی که قرار است درب ضد سرقت را در اختیارتان قرار دهند، کمک بخواهید و آنها کار اندازه گیری را برای شما انجام دهند.

انواع مختلف درب ضد سرقت

همان طوری که گفتیم انواع مختلفی از درب ضد سرقت عرض 90 در بازار موجود است و شما با توجه به شرایط خود می توانید یکی از آنها را انتخاب کرده و خریداری کنید. در ادامه قصد داریم انواع مختلف درب ضد سرقت را بر اساس ماده مورد استفاده در تولیدشان به شما معرفی کنیم.

درب ضد سرقت با روکش ام دی اف

یکی از انواع درب ضد سرقت عرض 90 موجود در بازار، درب ضد سرقت ام دی اف است. در این نوع درب که به آن درب ضد سرقت چوبی نیز گفته می شود، قسمت های فولادی با استفاده از ام دی اف پوشانده شده و سپس روکش هایی از جنس چوب و یا پی وی سی نیز بر روی آن قرار داده می شود. معمولا درب ضد سرقت ام دی اف بیشتر برای منازل مورد استفاده می گیرد و به دلیل داشتن تنوع زیاد در طرح، افراد زیادی تمایل دارند بدین شکل امنیت را در محل کار یا منزل خود به وجود آورند.

درب ضد سرقت با رویه فلزی

یکی دیگر از انواع درب ضد سرقت عرض 90 درب هایی با رویه فلزی هستند. در جاهایی که درب در برابر اشعه های مستقیم نور خورشید قرار دارد از این نوع درب زیاد استفاده می شود؛ زیرا از دوام و استقامت بالایی برخوردار هستند. مزیت دیگری که می توان در مورد درب ضد سرقت با رویه فلزی به آن اشاره کرد، مقاومت در برابر ضد زنگ بودن است. در جاهایی از کشور مانند شمال و جنوب که درصد رطوبت موجود در هوا بسیار زیاد است، این مورد یکی از مهم ترین دلایل انتخاب این نوع خواهد بود.

درب ضد سرقت لابی

از دیگر درب های ضد سرقت موجود، درب ضد سرقت لابی است که کیفیت بالایی داشته و در تولید آن ظرافت بسیار زیادی به کار برده شده است. شیشه هایی که برای تزئین درب ضد سرقت لابی استفاده می شود علاوه بر آنکه نمایی بسیار مدرن و زیبا برای آن ایجاد می کنند، مقاومت بالایی نیز داشته و باعث کاهش ایمنی این نوع درب نخواهند شد. این نوع درب هم در اندازه های استاندارد در بازار موجود است و هم می توانید در ابعاد و اندازه های دلخواه آن را سفارش دهید.

 

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر