درب ضد سرقت خیابان رسالت

درب ضد سرقت 11 مارس 2021 11 مارس 2021


 

درب ضد سرقت خیابان رسالت تنوع طرح و رنگ بسیاری داشته و به موجب آن دست خریداران در انتخاب و خرید کاملا باز است. از آنجایی که خرید درب های ضد سرقت به علت فراهم نمودن امنیت و آرامش اخیرا افزایش یافته است در ادامه قصد داریم نکاتی را که باید در حین خرید به آن ها توجه نمایید را به شما بگوییم:

جنس چهارچوب درب ضد سرقت

جنس چهارچوب درب ضد سرقت یکی از مواردی است که باید در حین خرید درب به آن توجه بسیاری نمود. توجه داشته باشید که چهارچوب های درب های ضدسرقت با چهارچوب های درب های معمولی کاملا متفاوت می باشند و بنابراین شما قادر نیستید که از چهارچوب های معمولی برای این درب ها استفاده کنید و حتما باید از چهارچوب های مخصوص درب ضدسرقت استفاده کنید. فلز به کار رفته درچهارچوب درب ضد سرقت باید از آلیاژ خوب و با کیفیت باشد و محل اتصال ورق ها نیز جوش کاری مناسبی داشته باشند. ضخامت چهارچوب درب هم باید دارای اندازه ای در حدود 1.5 میلی متر داشته باشد.

 

جنس لولا

یکی دیگر از موارد بسیار مهم در حین خرید درب ضد سرقت لولاها می باشندزیرا لنگه درب بر روی این لولا ها می چرخد. لولاهای درب ضد سرقت باید به گونه ای باشند که به آسانی بتوانند وزن درب را تحمل کنند.  توجه داشته باشید در صورتی که جنس لولا ها نامرغوب و تعداد لولا ها کم باشد پس از گذشت مدتی درب از حالت تنظیم و رگلاژ خارج می شود.

 

جنس لایه

جنس و طرح لایه کاملا سلیقه ای می باشد اما اما توجه به این نکته بسیار با اهمیت است که جنس لایه باید متناسب با محل استفاده انتخاب شود. برای مثال جنس ام دی اف از زیبایی و براقیت بیشتری نسبت به جنس ملامینه و پی وی سی برخوردار است اما در مقابل خط و خش و نور آفتاب دارای استحکام کمتری می باشد .

 

قفل و یرق آلات درب ضد سرقت خیابان رسالت

قفل ها در درب ضد سرقت جزو مواردی هستند که در امنیت نقش موثری ایفا می نمایند. کلیه قفل ها و یرق آلات درب باید از برندی معتبر و مرغوب باشند. نکته ی قابل توجه آنکه بهترین نوع قفل برای درب های ضد سرقت در جهان برای کشور ترکیه و در انحصار شرکت کاله می باشد که در ایران به وفور یافت می شود و هیچ گونه مشکلی برای یافتن این نوع قفل ها نمی باشد. در درب های ضد سرقت بهتر است که برای ایجاد امنیت هر چه بیشتر از قفل های با برند کاله ترکیه استفاده شود. سیلندر قفل های این شرکت اغلب از جنس مس بوده و تمامی این قفل ها در برابر ضربه، اسید و مته بسیار آسیب پذیر هستند و سارقین به آسانی قادر به باز کردن قفل و نفوذ به منزل نیستند.

روکش درب ضد سرقت

روکش درب های ضد سرقت در مدل های مختلفی به بازار عرضه می شوند روکش هاس ایتالیایی، اروپایی، آمریکایی، چینی، ترکیه ای و ایرانی جزو رایج ترین روکش های درب های ضد سرقت می باشند که شما می توانید بسته به میزان بودجه ی  خود آن ها را انتخاب نمایید.

ورق و آهن آلات مورد استفاده در درب ضد سرقت

ویژگی مهم درب های ضد سرقت که سبب تمایز آن ها از درب های معمولی شده است آن است که این در ها از استحکام و مقاومت بسیار بالایی در برابر صدا و حرارت دارا می باشند و تمامی این ها به خاطر ابزار و وسایلی است که در طراحی و ساخت این درب ها به کار برده شده است. در درب های ضد سرقت از رشته آهن پروفیل برای ایجاد استحکام و به دنبال آن امنیت بیشترباید استفاده شود.

 

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر