درب ضد آب ارزان

درب ضد سرقت 7 نوامبر 2020 11 دسامبر 2020


 

درب ضد آب ارزان درب ضد آب چیست؟ درب ضد سرقت سازه چی دارای ویژگی ضد اب بوده که با بهترین قیمت و کیفیت به شما عزیزان راائه می شود. درب ضدآب به دربی گفته می شود که مقدار رطوبت بسیار کمی را به خود جذب کرده و به طور کلی در مقابل رطوبت ، مقاومت فوق العاده باالیی را دارا می باشد. در محیط هایی همچون حمام و سرویس های بهداشتی که میزان رطوبت و بخار آب بسیار زیادی در آنجا وجود دارد اگر از درب های معمولی استفاده شود. در مدت زمانی کوتاه زنگ زده و یا دچار پوسیدگی و تخریب می شود. درب های معمولی به گونه ای ساخته و طراحی شده اند که آب و رطوبت به آسانی قابلیت نفوذ به آن ها را دارد. در چنین محیط هایی باید از درب های ضدآب استفاده نمود.

ویژگی های درب ضد آب

درب ضدآب امنیتی ABS یک درب ضد آب ارزان، باکیفیت، کارآمد وکامال مقرون به صرفه است. مواد و متریالی که در ساخت درب ضد آب ABS از آنها استفاده شده است، نوعی مواد پلیمری می باشند. این نوع مواد، سرایت و نفوذ رطوبت و آب را به درون درب غیرممکن می سازند. درب های ABS به عنوان یک درب ضدآب ارزان و باکیفیت انتخاب خوبی محسوب می شوند. ABS چیست؟ کلمه ی ABS مخفف عبارت “Styrene Bitadiene Acrylonitrile” می باشد و در واقع یک پالستیک و نوعی پلیمر نفتی است که از آنبه عنوان روکشی برای درب ضد سرقت آب ABS استفاده می شود. ورق ABS دارای ضخامتی در حدود 1/2 میلیمتر است و به راحتی میتوان این ورق ها را رنگ آمیزی نمود. ABS در صنایع مختلف مورداستفاده قرار می گیرد زیرا این قابلیت را دارد که تا حرارت 222 درجه سانتی گراد مقاومت داشته باشد.

درب ضد سرقت چگونه ساخته می شود؟

در مرحله ی اول یک درب ضد سرقت خام کامال معمولی تولید می شود. این درب معمولی از فریم چوبی ساخته شده و در داخل و طرفین آن از نئوپان به ضخامت 5 میلیمتراستفاده می شود. 2 -در مرحله ی دوم درب ضد سرقت خام تولید شده آغشته به رزین ABS می شود. در انتهای این مرحله درب تولیدشده تبدیل به آلیاژی از چوب و رزین شده است. 3 -این مرحله، مرحله ی آخر می باشد. تمامی سطح درب کامال با ورق ABS پوشش داده می شود. در واقع ورق ABS به بافت زیری کامال چسبانده می شود. مزایای درب ضدآب ABS: 1 -این درب ها به دلیل این که از نوعی پلیمر ساخته شده اند که قابل بازیافت بوده و با طبیعت سازگار می باشد، در حال حاضر در اکثر کشورها از این گونه درب ها استفاده می نمایند. درب ضد سرقت ABS جایگزین بسیار مناسبی برای درب های از جنس آلومینیوم و چوبی هستند. 2 -درب ضد آب ABS در برابر ضربه کامال مقاوم و نشکن بوده عایق صدا و حرارت هم می باشد و امروزه در رنگ ها و طرح های متفاوتی مطابق با سلیقه شما طراحی و به بازار عرضه می شود. 3 -درب های ضد آب ABS دارای قابلیت نصب سریع و آسان می باشند و در صورت بروز آسیب قابل ترمیم نیز می باشند. 4 -با خرید درب ضد آب ABS دیگر نگران عواملی همچون رطوبت، ضربه خورده شدن به وسیله ی موریانه و… نخواهید بود. درب ABS در مقابل تمامی این عوامل مقاوم است.

 معایب درب های امنیتی

ABS: 1 اگر در ساخت درب ضد آب از ورق های ABS با مواد بازیافتی و بی کیفیت استفاده نمایند این احتمال وجود دارد که الیه ی ضد آب بعد از مدتی از درب جدا شود. 2 -استفاده از مواد بی کیفیت در ساخت درب ضد آب سبب می شود که مقاومت درب در مقابل ضربه کاهش پیدا کرده و شکننده باشد

بدون برچسب

510 بازدید کل ، 6 امروز

  

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر