خریددرب ضدسرقت

درب ضد سرقت 8 تیر 1399 8 تیر 1399


خرید درب ضد سرقت
در این مقاله سعی داریم درباره فاکتورهای مهم در رابطه با خرید درب ضد سرقت بپردازیم. همان طور که می دانیم
درب ضد سرقت، که از نام گذاری آن پیدا است، با مکانیزم ها و ویژگی هایی که در آن تعبیه گردیده است، برای جلوگیری و مقابله با سرقت طراحی گشته است و کاملا در این زمینه کارایی دارد. اما بسیاری افراد که قصد خریددرب ضدسرقت را دارند ممکن است سر در گم باشند، که میان این همه تنوع که در بازار این نوع درب ها وجود دارد، چه نوع درب ضد سرقتی را از کجا و با چه میزان اطمینانی تهیه نمایند. در این نوشتار اشاره ای هر چند مختصر به خریددرب ضد سرقت خواهیم داشت.

کشور سازنده ی درب ضد سرقت

در حال حاضر در کشور ما عمدتا درب های ضد سرقت وارداتی از جمله ترک و چینی و همچنین داخلی، که توسط شرکت های داخل کشور تولید می گردد، دربازار موجود می باشد. درب ضد سرقت ترک یکی از شناخته شده ترین و با کیفیت ترین درب های ضد سرقت می باشد که در سر تا سر جهان مشهور می باشد. به دلیل متریال با کیفیت با کیفیت به کار رفته در این محصول قیمت آن نسبت به انواع دیگر کمی بیش تر است و در سال 98 چیزی حدود 500 تا 1500 دلار بوده است. اما درب ضد سرقت چینی دارای رده های مختلفی از نظر کیفی می باشد که نوع درجه ی اول آن جزو درب های با کیفیت بالا محسوب می شود. همین طور درب های ضد سرقت ساخت داخل کشور که با توجه به تلاش های مستمر متخصصان داخلی، امروزه به حد بالایی از استاندراد های بین المللی رسیده است. این بستگی به شما دارد که چه محصولی را با چه کیفیت و هزینه ای می خواهید تهیه نمایید. برخی در پی درب ضد سرقت، ترجیحا با قیمت پایین هستند که انواع چینی به ایشان پیشنهاد می گردد و برخی به دنبال درب های ضد سرقت، ترجیحا به کیفیت عالی هستند که درب های وارداتی ترک پیشنهاد می گردد.

چند نکته در مورد خرید درب های ضد سرقت

این را به خاطر داشته باشید که حتما از کمپانی های معتبر اقدام به خرید درب ضدسرقت نمایید و حتی المقدور از یک نفر متخصص و یا آگاه دراین زمینه مشاوره بگیرید. حتما ابتدا نیازتان را بررسی کنید و سپس بر اساس آن اقدام نمایید. ممکن است دربی برای یک واحد آپارتمان مناسب باشد ولی برای دفتر کار یک مدیر مناسب نباشد. ضمنا حتما به اصالت و کیفیت اجزا به کار رفته در درب ها از جمله یراق آلات، ورقه فولادی داخل درب، روکوب درب، لولاها و… توجه داشته باشد.

بدون برچسب

8 بازدید کل ، 1 امروز

  

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر