برترین رنگهای خنثی روشن در دکوراسیون

اخبار ساختمان, دکوراسیون داخلی 7 مرداد 1399 7 مرداد 1399


زمانی که تصمیم به ایجاد تغییر در فضا، محل زندگی یا کار میگیریم به طور حتما هیچ نوع تغییری به اندازه تعویض و هماهنگ کردن رنگها با یکدیگر در تغییر دکوراسیون فضای مورد نظر موثر نخواهد بود. افرادی که دوست دارند رنگ دیوار خانه شان یک رنگ تیره یا روشن باشد، میتوانید با انتخاب و استفاده رنگ های خنثی در دکوراسیون داخلی شروع دلچسب و جذابی داشته باشند.

تیم سازه چی در نظر دارد در ادامه این مطلب شما را با برخی از بهترین رنگ های خنثی مناسب برای استفاده در دکوراسیون داخلی که از برند معروف هاونلی و بنجامین مور هستند، آشنا کنیم و تصمیم انتخاب رنگ مناسب برای تغییر دکوراسیون داخلی را برایتان ساده تر کنیم. پس تا پایان این مطلب با ما باشید.

بهترین رنگ های خنثی روشن در دکور فضای داخلی

  • سفید دکوراتور

در صورتی که تمایل به یک نمای ساده و مدرن دارید، به طور قطع به کار بردن رنگ سفید دکوراتور، انتخابی جذاب و عاقلانه خواهد بود. این رنگ دکوراتور، رنگ سفید اصلی بدون هیچ رگه یا ناخالصی است که میتواند یک پس زمینه بی نظیر برای اتاق های تک رنگ خلق کند. برای افرادی که به سبک مینیمالیست علاقه دارند، استفاده از رنگ سفید دکوراتور بهترین رنگ در میان رنگ های خنثی دکوراسیون میباشد.

  • ابریشمی شانتلی

رنگ ابریشمی شانتلی از دیگر رنگ های خنثی است که کمی ملایمتر از سفید دکوراتور بوده و با هر نوع استایل و سبک دکوراسیونی مچ میشود. لازم به ذکر است که رنگ ابریشمی شانتلی با اینکه کمی گرمتر از رنگ سفید است، باز هم یک رنگ اصیل و تمیز محسوب میشود؛ به طوری که حتی میتوان این رنگ را برای نقاشی دیوار و کابینت ها نیز بکار برد.

  • صدفی آبالون

شاید پیشتر عنوان رنگ های ترکیب خاکستری – بژ را شنیده باشید، چرا که این رنگ ها میتوانند رنگ های خنثی بی نظیر و بی نقصی را در زمینه رنگ های خنثی دکوراسیون ایجاد کنند و همواره مورد استفاده قرار بگیرند. این تناژ رنگ ها میتوانند پس زمینه ای ملایم و مناسب در کنار هر پالت رنگی با هر احساسی ایجاد کنند که نه خیلی سرد باشد نه خیلی گرم. رنگ صدفی آبالون از فاصله دور به رنگ سفید دیده میشود اما استفاده کمی بیشتر از این رنگ به عنوان رنگ زمینه ای، میتواند عمق بیشتری به نمای اتاق دهد.

  • خاکستری ترکیبی

رنگ خاکستری ترکیبی نیز یکی از رنگ های ساخته شده از ترکیب خاکستری – بژ است که میان تناژ زرد کمرنگ و صدفی تیره قرار میگیرد. این رنگ درواقع از تناژ نقره ای بیشتری برخوردار است که همین دلیل موجب شده همواره به عنوان انتخاب اصلی برای فضاهای در سبک معاصر یا سنتی باشد. استفاده از این رنگ در کنار رنگ سفید برای زیباسازی دکوراسیون فضا به شما پیشنهاد میشود.

در نهایت توجه داشته باشید که با ترکیب رنگ های خاکستری با رنگ های ملایم دیگری همچون بژ، میتوان رنگ های بسیار زیبا و خاصی را ایجاد نمود که استفاده از آنها موجب ایجاد فضاهای مینیمال خاص شده و جلوه بی نظیر و متفاوتی را به دکوراسیون داخلی خانه شما خواهد داد.

منبع: havenly

7 بازدید کل ، 2 امروز

  

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر