ارتفاع درب ضد سرقت

درب ضد سرقت 20 ژانویه 2021 21 ژانویه 2021


بررسی ارتفاع درب ضد سرقت

ارتفاع درب ضد سرقت ، معمولا با توجه به ارتفاع چهارچوب در تعیین می شود. البته باید دقت کرد که ارتفاع آن از یک مقدار مشخص بیشتر نباشد؛ زیرا ممکن است در ادامه مشکلاتی برای درب ایجاد شود. چنانچه برای ساختمان هایی که در حال احداث هستند به دنبال خرید درب های ضد سرقت هستید می توانید درب هایی که در ابعاد استاندارد تولید شده اند را خریداری کنید، اما اگر قصد دارید درب قدیمی منزل خود را با یک درب ضد سرقت تعویض کنید می توانید به شرکت هایی که در این زمینه فعالند مراجعه کرده و درب ضد سرقت را بر اساس اندازه هایی که در اختیار دارید سفارش دهید.

ابعاد درب های ضد سرقت موجود در بازار

در بازار شما با سه نوع درب ضد سرقت ایرانی، ترکی و چینی مواجه هستید که هر یک اندازه های مخصوص به خود را دارند. در ادامه اندازه های هر سه مدل را مورد بررسی قرار خواهیم داد. یکی از مهم ترین مزیت هایی که در مورد درب های ضد سرقت ایرانی می توان به آن اشاره کرد، امکان سفارش درب در اندازه های درخواستی است. در ایران چندین شرکت تولید کننده درب های ضد سرقت حضور دارند که هر یک از آنها برای کار خود اندازه هایی را به صورت استاندارد تعریف کرده اند. البته این جمله به این معنی نیست که حتما باید از درب هایی با همین اندازه استفاده کرد. شما می توانید به شرکت منتخب خود در زمینه درب ضد سرقت مراجعه کرده و ارتفاع درب ضد سرقت خود را در اختیار آنها قرار دهید تا مطابق با آن یک نوع درب ضد سرقت با کیفیت در اختیارتان قرار داده شود. این از جمله مهم ترین مزایایی است که شرکت های تولیدی درب ضد سرقت ایرانی در اختیار مشتریان خود قرار داده اند.

 درب های ضد سرقت ترک

یکی از انواع درب های ضد سرقت در کشور، درب های ضد سرقت ترک هستند که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و بسیاری از پیمانکاران تمایل دارند این نوع درب را در ساختمان های خود مورد استفاده قرار دهند. درب های ضد سرقت مورد استفاده در کشور ترکیه، طول 108 و عرض 212 سانتی متری دارند اما ارتفاع درب ضد سرقت وارداتی با این اعداد تفاوت دارد. معمولا درب های وارداتی از کشور ترکیه طول 204 و یا 205 و عرض 101 و 97 سانتی متری دارند. نکته دیگری که باید در مورد درب های ضد سرقت ترک وارداتی به آن اشاره کرد، عرض بازشوی آنهاست. درب های ترکیه ای وارد شده به ایران در مقایسه با درب هایی که در داخل کشور ترکیه مورد استفاده قرار می گیرد، عرض بازشویی بیشتری دارند.

 درب های ضد سرقت چینی

از دیگر درب های موجود در بازار می توان به درب های ضد سرقت چینی اشاره کرد. این درب ها قیمت بسیارمناسبی دارند اما معمولا در جاهایی مورد استفاده قرار می گیرند که دوام درب اهمیتی ندارد. این جمله را به بدان خاطر ذکر کردیم که درب های ضد سرقت چینی کیفیت بالایی نداشته و استانداردهایی که یک درب ضد سرقت باید حتما از آن ها برخوردار باشد را در خود ندارند، به همین  دلیل معمولا قیمت مناسبی دارد. معمولا ارتفاع درب ضد سرقت چینی 105 و عرض آن نیز 210 سانتی متری است و حداقل عرض بازشوی استاندارد درب تولید شده توسط کشور چین باید 90 سانتی متر باشد. البته ذکر این نکته لازم است که بدانید تمام شرکت های تولیدکننده درب های ضد سرقت ارتفاع درب ضد سرقت استاندارد را رعایت نکرده و شما می توانید درب هایی با اندازه های متفاوت در بازار مشاهده کنید.

 

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر