اخذ نمایندگی درب ضد سرقت

درب ضد سرقت 14 فوریه 2021 15 فوریه 2021


آشنایی با جزئیات اخذ نمایندگی درب ضد سرقت

اخذ نمایندگی درب ضد سرقت تنها راهکار و ترفندی است که می توان با کمک آن محصولی با کیفیت و با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان قرار داد. معمولا کمپانی هایی که محصولات با کیفیتی تولید می کنند و تنها نگرانی و دغدغه آنها نیز ارائه محصولی با قیمت منصفانه و معقول است سعی می کنند در سراسر کشور نمایندگی داشته باشند. ضمنا خرید محصول از نمایندگی ها در بازه زمانی کوتاه تری نیز انجام شده و در این بین پروژه های بزرگ ساختمان سازی نیز در سریع ترین زمان ممکن به اتمام خواهند رسید. البته اینها بخشی از مزیت هایی است که خرید از نمایندگی های یک کمپانی می تواند در اختیار مردم قرار دهد.

البته توجه داشته باشید اخذ نمایندگی درب ضد سرقت کار راحتی نبوده و شرایط خاص خود را می طلبد. اگر شما به عنوان مدیر یک شرکت نصب کننده درب های ضد سرقت قصد دارید نمایندگی کمپانی های این حوزه را دریافت کنید باید شرایطی که از طرف این کمپانی ها مطرح می شود را داشته باشد. یکی از شرایطی که برای اعطای نمایندگی مطرح می شود بالا بودن تعداد مشتریان است. البته این درخواست و شرط کاملا منطقی به نظر می رسد و یک نمایندگی باید تمام سعی و تلاش خود را به کار گیرد تا تعداد مشتریانش را بالا ببرد.

شرایط اخذ نمایندگی

  • وقتی شما از یک کمپانی تولید کننده درب های ضد سرقت نمایندگی می گیرد حق ندارید بدون اطلاع، حق نمایندگی خود را به فرد دیگری واگذار کنید. این یکی از شرایطی است که شما باید خود را به آن متعهد و پایبند بدانید.
  • بعد از اخذ نمایندگی درب ضد سرقت از یک کمپانی خاص، حق گرفتن نمایندگی از رقبا را ندارید.
  • شما باید با قیمتی که توسط کارخانه مصوب شده است محصولات خود را به فروش برسانید و نمی توانید قیمت ها را به صورت دلخواه تعیین کرده و در اختیار مشتریان قرار دهید.
  • سرعت در انجام کار و آماده سازی سفارشات مشتری از جمله مواردی است که نمایندگی ها باید به عنوان یک اولویت به آن نگاه کنند و بعد از نوشتن قرارداد با مشتری، فرم مربوطه را به کارخانه فرستاده تا مراحل تولیدی هر چه سریع تر آغاز گردد.
  • نمایندگان باید فضای کافی برای انبار کردن محصولات و سایر ملزومات از جمله پرسنل و غیره را در اختیار داشته باشند.
  • نمایندگان باید به صورت روزانه و لحظه ای از قیمت محصول اطلاع داشته باشند.

نکات مهم به هنگام اخذ نمایندگی

اگر به عنوان فردی که در یک شرکت نصب درب های ضد سرقت در حال فعالیت هستید  و به فکر اخذ نمایندگی درب ضد سرقت افتاده اید باید به چند نکته توجه داشته باشید. از جمله این نکات مهم، شرایط تولید کننده ای که قصد دارد به شما نمایندگی اعطا کند. قبل از آنکه با شرکت مورد نظر صحبت کرده و به توافق برسید سعی کنید اطلاعات جامع و کاملی را در مورد این شرکت، کیفیت محصولات، پایبندی به تعهدات و غیره کسب کنید تا در ادامه کار با مشکل خاصی مواجه نشوید. به هیچ عنوان بدون شناخت کافی برای بستن قرارداد نمایندگی اقدام نکنید. از جمله موارد دیگر پیشینه و سابقه شرکت تولید کننده درب ضد سرقت است. به طور کلی کار کردن با شرکت هایی که سابقه و پیشینه خوبی دارند و خدمت به مشتریان و ارائه محصولی با کیفیت را در صدر اهداف خود قرار می دهند، بسیار راحت تر از بقیه شرکت های فعال در این حوزه است. کمپانی مورد نظر نیز باید به تعهدات خود در رابطه با نمایندگان عمل کرده و سعی کند با تمام توان تنها برای رضایت مشتریان فعالیت کند.

 

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر